25 Şubat 2013 Pazartesi

CHOCKSHEEKER'den Toplama E-Sigara Seti Tavsiyesi


 

TINYDEAL.com'dan Deneyimli Kullanıcı Tavsiyeleri

 
 
       Elektronik sigaraya yeni başlayacak olanlar kafalarında "hangi elektronik sigara daha iyi" sorusuyla, tavsiyeye gereksinim duyuyorlar. İşte www.tinydeal.com sitesinden parça parça toplanarak oluşturulmuş bir e-sigara seti önerisi aşağıda sizi bekliyor.
 
       Aşağıda linkleri yer alan TinyDeal sitesi üyelik gerektiriyor ve kredi kartı ile Paypal üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Yabancı dili yetersiz olanlar Chrome tarayıcının çeviri özelliğinden faydalanarak kolayca işlerini görebiliyorlar. Siparişten sonra kargonun elinize geçmesi 2 haftayı bulup, 4 haftaya kadar uzayabiliyor. Tabii kargonun gümrükte takılması riski de var. Yüklü bir sipariş vermeniz, bu riski artıracağından, fazla alım yapacaksanız, birkaç gün aralıklarla parti parti sipariş vermeniz tavsiye olunur.


TinyDeal sitesinden, kullanıcı tavsiyesi toplama E-Sigara Seti:

http://www.tinydeal.com/quit-smoking-3-x-practical-soft-cleaner-cloth-for-e-cigarette-p-61977.html   $1,16   (Lükse kaçanlar için, üç adet temizleme bezi)

http://www.tinydeal.com/quit-smoking-tobacco-flavor-liquid-for-e-cigarette-30ml-p-22470.html   $2.90   (18 mg nikotinli likit, isteğe bağlı olarak 2 adet alınabilir)
Önemli not: Merdiven altı tabir edilen, içeriği belirsiz, Çin malı e-likitler aslında tavsiye edilmiyor. Ancak aynı siteden tek sipariş paketinde tüm ihtiyacın bir arada olması düşüncesinden hareketle burada bu e-likit tavsiyesine de yer verildi.

       (Hepsinden birer adet alırsak, toplam tutar; $20.25 ya da her birinden belirtilen adetlerde alırsak, toplam tutar; $30.25)
 
*  *  * 
 
       Yukarıdaki toplama set bileşenlerini öneren, CHOCKSHEEKER arkadaşımız farklı bir siteden ısrarla aşağıdaki likiti sipariş vermenizi tavsiye ediyor:

http://vapingzone.com/product-info.php?VZ_USA_VG_Real_Cig_Red_E-Liquid_-pid759.html (Yoğun sigara içenlerin 36 mg nikotinli likiti seçmesi daha akla yatkın olur ve 120 ml olan en uygun görünen gibi)

       Linkleri bizlerle paylaşan CHOCKSHEEKER 'e teşekkür ederiz.


       Not: Sitemizin herhangi bir ticari amacı ya da tanıtım kaygısı yoktur. Bu nedenle ürün beğendirme ve/veya sürümünün sağlanması amacı da yoktur. Anlatımlar ve linkler reklam maksatlı değildir. Yalnızca bilgi paylaşımı hedeflenmiştir.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder